Blog

wtorek, 25.04.2017r.

Chusta i najlepsza zabawa

Pracując z dziećmi wiemy jak ważne jest umiejętność przeniesienia ich w świat fantazji, dzięki której zabawy nabierają swojej dynamiki i energii. Jednym z rekwizytów, które uwielbiamy i zawsze staramy się wykorzystać jest chusta animacyjna. Jej kolory i różnorodność w wymyślaniu zabaw powoduje, że uśmiech i zadowolenie nie znika. Od berków po zabawy na spostrzegawczość.

Jeżeli organizujecie imprezę dla dzieci razem z Nami nie zapomnijcie potwierdzić zabaw chustą animacyjną – dostosujemy zabawę do tematu, ilości dzieci i wieku.

poniedziałek, 24.04.2017r.

Ciekawe realizacje

trampolina_urodziny_dla_dzieci_wroclaw_317

Uwielbiamy wyzwania – bardzo często musimy sprostać oczekiwaniom i przygotować ciekawy zestaw zabaw w wybranym temacie i dostosowanie go do potrzeb festynu. Tak często powstają pomysły, które na długo zostają z nami i wchodzą w codzienną realizację. Kreatywność wzrasta! Z kilku rekwizytów umiemy opowiedzieć nie jedną historię. Zapraszamy do kilku zdjęć ciekawych realizacji.

Indiańskie rozpalanie ogniska

Smerfowy stadion piłkarski z klocków podczas Euro

Piraci i ich statek statek – wykorzystaliśmy klocki i chusty

W naszej głowie pomysłów jest wiele… zapraszamy do organizowania imprez razem z Nami

 

niedziela, 23.04.2017r.

Infografiki z pomysłami

Na naszym profilu społecznościowym Animator Z pasją pod linkiem www.facebook.com/animatorZpasja umieszczamy ciekawe grafiki z pomysłami na zabawę. Ostatnio pojawił się 50 infografika – to już ponad sto pomysłów na zabawę. A to jeszcze nie koniec, gdyż nasz projekt ciągle się rozwija i już wkrótce pokażemy nową odsłonę strony i działań. Trzymajcie kciuki. Poniżej kilka infografik tych najpopularniejszych: