Blog

wtorek, 07.05.2019r.

Tak działamy

Kolejny rok szykujemy dla Was moc atrakcji! Myślimy, szukamy, obserwujemy i wymyślamy – jak tu sprawić, aby ten uśmiech nie znikał z twarzy dzieci… Sprawa nie jest prosta – niecierpliwość, w ciągu kilku sekund, już, problem współpracy, nuda – za mało dużych emocji to nasze wyzwania w pracy z najmłodszymi. Myślimy o tym jak podążyć za dziećmi, jak zainteresować ich na dłuższą chwilę i jak działać wspólnie razem bez sporów i kłótni – i wciąż kreujemy na nowo…

Drodzy Rodzice ciągle się rozwijamy i chcemy aby Wasze dzieci zapamiętały nas po swoich wymarzonych urodzinach i festynach.

Dlatego Wasze zaufanie oraz Uśmiech dzieci nakręca nas mocno pozytywnie! I z tą mocą próbujemy – organizujemy najlepsze imprezy dla dzieci! Kolejny 8 rok przed Nami! Zapraszamy

niedziela, 10.02.2019r.

Urodziny w domu

Drodzy Rodzice! Jeżeli dysponujecie mniejszymi pomieszczeniami u siebie w domu tak jak: salon poddasze garaż około 20m2 przestrzeni
– wystarczy! Dostosowaliśmy się i dodatkowo włączyliśmy mega promocję 300zł za 100 minut zabawy. Przeczytaj szczegóły i zamów animacje już dziś!

Witamy! Bardzo dużo pracy włożyliśmy w nową jakość prowadzenia animacji. Przed Nami wyzwania czy można zaangażować grupę na małej przestrzeni. Lata doświadczeń pokazały, że można! Dlatego dostosowaliśmy rekwizyty oraz wybraliśmy typ zabaw, które się sprawdzają!

Już dziś zapraszamy do scenariuszów opartych o kreatywną zabawę, zadania dla dzieci i pamiątkowe atrakcje, które dzieci otrzymują podczas zabawy! Psi Patrol, Star Wars czy Klockomania – działamy.

Dodatkowo zapraszamy na super promocyjną cenę w wysokości 300 zł za 100 minut animacji. Cena obejmuje dojazd w Wrocław Psie Pole i Gmina Długołęka, ale oczywiście dojedziemy w inne miejsca za dodatkową niedużą opłatą!

Chcesz poznać szczegóły napisz do nas na adres biuro@trampolina-zabawy.pl pokażemy Ci jak zrealizujemy wymarzone urodziny.

Uwaga: promocja w miesiącu LUTY 2019

piątek, 01.02.2019r.

Karnawało


Karnawał trwa w najlepsze, a my przygotowujemy się do kolejnych realizacji. W tym roku znów zaczynamy od przepatrzenia nowości muzycznych poruszających tłumy dzieciaków. W trakcie tańców wykorzystamy swoje pomysły a mamy ich naprawdę dużo. Zobacz jak się nimi dzielimy na profilu
FACEBOOK ANIMATOR Z PASJĄ

A poniżej 8 zabaw, o których możesz przeczytać również pod linkiem: STRONA WWW ANIMATOR Z PASJA PL

4 podstawowe zabawy, które są na każdym karnawale:

1. Pokaz strojów karnawałowych w rytmach muzyki. To podstawa na każdym balu – przygotuj zestaw kilku piosenek tematycznych, śmiesznych i  znanych. Następnie ustaw dzieci po obu stornach sali lub w kole a na środek zaproś wybrane grupy. Nie zapomnij stworzyć ciekawej historii, która wzbogaci występ i pokaz danej „ekipy

  • -niezwyciężeni zawsze pomocni i nie znający strachu Superbohaterowie – przed Wami moi koledzy po fachu – Batman, Spiderman…
  • -a gdy za oknem usłyszysz syreny i poczujesz dym – już nie musisz się bać pomogą nasi nieustraszeni strażacy i policjanci…

2. Podstawowy zabawa podczas karnawału to pociąg… spróbuj go urozmaicić:

  • -pociąg zatrzymuje się w różnych miastach, gdzie gra inna muzyka
  • -pociąg jedzie w tunelu czasu i odwiedza różne bajki
  • -pociąg ma do pokonania różne przeszkody – przygotowujemy slalomy, tunele i liny
  • -pociąg zatrzymuje się gdy muzyka przestaje grać a przyspiesza, gdy muzyka staje się głośniejsza

3. Limborak – tradycyjne przejście pod zniżającym się kijem lub liną. Podczas zabawy nie zapomnij o udekorowaniu w rekwizytów i śmiesznych wygibasach zadanych imprezowniom.

4. Taniec na gazecie – w parach lub pojedynczo dzieci tańczą na rozłożonej na ziemi gazecie. Po pewnym czasie zatrzymujemy muzykę i składamy gazetę na pół – rozpoczynamy taniec i wymyślamy ciekawe zadania. Gazetę składamy aż do momentu stania na 1 nodze na palcach.

Teraz nasza kolej – te pomysły na pewno wykorzystamy w swoich karnawałach – spójrz, może Cię zainspirujemy:

4 zabawy, które rozkręcą imprezę

5. Zaczniemy od balonów – do różnych kolorów włożymy kartki z zadaniami – najlepiej, aby były napisane dużą czcionką. Na sygnał tańczymy w rytm lubianych przez dzieci melodii. Gdy muza ucichnie wybieramy dany kolor i pozwalamy go przebić dzieciom butem lub innym sposobem. Ukażą się złożone kartki i nasze zadania, które nie będą łatwe – dużo trudnych ewolucji i ciekawych rozwiązań np.:

  • dobierzcie się w trójki, i trzymając jedną rękę na głowie kolegi/koleżanki podskakujcie jak małpki
  • dotknij osobę, która ma coś zielonego na sobie.
  • zaśpiewaj na głos będzie, będzie zabawa….

6. Kolejna zabawa z balonami – przy mniejszej ilości dzieci rozdaj wszystkim dzieciom nadmuchane balony. W trakcie zadania dzieci grupują się kolorami i mają za zadanie wykonać taneczne polecenie np. stworzyć pociąg, zatańczyć w kółku, zrobić tunel między nogami.

7. Tym razem wykorzystamy gazety, które już rozdaliśmy – tworzymy z nich kulki i mocno gnieciemy. Gdy muzyka przestanie grać zatrzymujemy się i uczestnik wybiera sobie osobą, z którą wymieni się kulką za pomocą rzutu. Latające nad głową kulki na pewno rozbawią i rozkręcą towarzystwo.

8. Na koniec propozycja walki na taniec dwóch grup. Puszczamy muzykę, która jest bardzo popularna i wszystkie dzieci ją znają. Dzielimy grupę na dwie lub trzy drużyny, które stają w odległości twarzami do siebie. I ruszamy – która będzie kreatywnie tańczyć i realizować swoje pomysły – zadania to nie tylko dobra zabawa, ale zmuszenie pozostałych do tańca i uśmiechu!

Ok na dziś tyle a my pracujemy dalej!