Nasze ukochane misie odpoczywają jak to bywa w ziemie, ale my nie próżnujemy i już planujemy kalendarz ciekawych Dni, Świąt i Wydarzeń, w których dzieci będą mogły spotkać swoich pluszowych przyjaciół. A teraz zapraszamy na krótkie podsumowanie zeszłego roku. Misie dzielnie wspierały wiele inicjatyw, a główne zadania zbierania szerokich uśmiechów od najmłodszych wykonane. Poniżej chwil kilka z Trampkiem i Trampusią.

Nasze Misie wiedzą, że sport to samo zdrowie, dlatego promują aktywne spędzanie czasu wolnego. W poprzednim roku byliśmy i dopingowaliśmy najmłodszych w kilku ciekawych imprezach sportowych. Naszą największą imprezą było wsparcie PKO Maraton Wrocławski. Wspólnie z Misiami kibicowaliśmy maratończykom,a dzieci mogły bawić się w specjalnej strefie  #StrefaMałegoKibica, gdzie przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji. Ponadto wsparliśmy kilka imprez biegowych dla dzieci we Wrocławiu oraz Długołęce. Przybijanie piątek przed startem, przybijanie piątek na mecie i mnóstwo wspólnych zdjęć. To misie lubią najbardziej.

Zarówno Trampek jak i Trampusia uwielbiają być również na imprezach prorodzinnych, gdzie można spedzić wspólnie czas i uczestniczyć w wielu atrakcjach. Byliśmy między innymi na festynach miasta Wrocław w ramach Miesiąca Rodziny, na imprezach w Gminie Długołęka: czerwcowe Dni Gminy oraz sierpniowe Dożynki Gminne. Jak zawsze uśmiech nie schodził z twarzy najmłodszych.

W poprzednim roku Misie uczestniczyły również w dwóch bardzo ważnych imprezach. Odwiedziliśmy Noc Marzeń – wydarzenie dla dzieci z niepełnosprawnością, które co roku organizuje wrocławskie ZOO. Dzieci już po raz trzeci miały okazję pozdrowić i dać wielki uśmiech dla Misia Trampka. Pierwszy raz Trampusia odwiedziła nowo powstały szpital dla dzieci z chorobami nowotworowymi Przylądek Nadzei podczas świętowania Światowego Dnia Misia Pluszowego. Mamy nadzieje, że te wydarzenia wpiszą się do corocznych planów, a spotkania z Misiami będą dla najmłodszych wyjątkową chwilą szczęścia i pomogą w czerpaniu prawdziwej mocy i wytrwałości. Bardzo się cieszymy, że takimi gestami możemy również wspierać i kolorować trudy życia codziennego.

A jak będzie w tym roku – na pewno kolorowo, radośnie. Pierwsze spotkania z Misiami już podczas Swiatowego Dnia Książki w kwietniu. Zapraszamy do śledzenia naszego profilu www.facebook.com/trampolinazabawy, gdzie zamieszczamy aktualne informację na temat wydarzeń, w których bierzemy udział.