• Niezapomniane urodziny

  Zorganizuj niezapomnia- ne przyjęcie urodzinowe dla swojego dziecka

  sprawdż atrakcje jakie oferujemy

 • Integracja

  Moc zabaw integracyjnych aby twoje dziecko umacniało przyjaźnie

  sprawdż atrakcje jakie oferujemy

 • Aktywność sportowa

  Nasze animacje zachęcają do ruchu, biegania i skakania.

  Jest to najzdrowszy sposób spędzenia czasu

FESTYNY

Kącik animacji dla dzieci

W kąciku animator  poprowadzi rozmaite zabawy, do których dzieci będą mogły przyłączyć się  w każdej chwili. Kolorowe rekwizyty, duża ilość i różnorodność zabaw oraz  ogromna kreatywność animatora to nasza niezawodna recepta na ogromną frajdę dla dzieci. W naszym kąciku uśmiechów i radości nigdy nie brakuje!

Przykładowe zabawy: przejścia przez kolorowe tunele, mini szczudła, slalom ogromnych piłek, skoki w workach, skaczące piłki, kolorowe chusty, tory przeszkód: skakanki, hula hop, maxi kręgle, zabawy, zabawy kolorową chustą animacyjną.

 

Kącik Konkursów

 

W kąciku konkursów  rozbudzimy w dzieciach chęć zdrowej rywalizacji poprzez zaproszenie  ich do udziału w licznych konkursach i zabawach sprawnościowych. Dla najmłodszych jest to świetna okazja do zaprezentowania swoich talentów, ale przede wszystkim do wzięcia udziału we wspaniałej i angażującej je na wielu płaszczyznach zabawie.

Przykładowe konkursy: przeciąganie liny, sprawnościowe tory przeszkód, gry celnościowe, balonowe strzały (strzelanie z łuku, rzutek do balonów, przebijanie balonów), pudełka pełne niespodzianek (wyciąganie losów z pudełek), strzały do celu  (łuk, bramka celnościowa, rzuty piłkami).

 

Kącik Maluszka

 

To nasza propozycja dla najmłodszych dzieci. Do kolorowego kącika zapraszamy maluchy pod opieką rodziców. Jest to świetna okazja do spędzenia czasu wspólnie i wykorzystania w zabawie z najmłodszymi przygotowanych przez nas zabawek i rekwizytów. Tutaj dzieci ( wraz z rodzicami) same decydują o tym czym i jak będą się bawić . Obowiązuje pełna swoboda i całkowity brak ograniczeń podczas wymyślania zabaw i aktywności.

 

Kącik Plastyka

 

Nasza propozycja dla dzieci, które uwielbiają malować, rysować i w każdy inny sposób przenosić swoje wspaniałe pomysły na kartki papieru.  Tutaj dzieci będą miały okazję zaprezentować swoje talenty i dać popis swojej nieograniczonej wyobraźni.  Do pełnej dyspozycji będą przygotowane przez nas materiały (m.in. kolorowe kartki, kolorowanki, bibuła, kleje, naklejki, farbki, kredki, ale i ciekawe szablony do wycinania i kolorowania). Dzieciom towarzyszyć będzie animator, który chętnie pomoże i doradzi małym artystom.

 

Kącik Mega Klocków

 

W kąciku mega klocków najmłodsi będą mogli wybudować pnące się do nieba drapacze chmur, wspaniały zamek królewski, czy niemożliwą do zdobycia fortecę. Razem z animatorem dzieci będą mogły zaprojektować i wybudować wspaniałe budowle, które poruszą ich wyobraźnię. Do zabawy w kąciku możemy przygotować aż do 100 klocków.

 

Malowanie twarzy

 

Każde dziecko marzy o tym, aby choć na chwilę móc zostać odważnym super-bohaterem, piękną księżniczką, groźnym tygrysem albo uroczym kotkiem. Malowanie twarzy to atrakcja, która pozwala w prosty sposób spełnić te marzenia. Dzieci będą mogły wybrać dowolny wzór, a piękne malunki pojawią się na ich policzkach i rączkach.  Szeroki uśmiech dzieci widzących swoją buzię w lusterku jest najlepszą rekomendacją dla tej atrakcji.

 

Wielkie Bańki

 

Ogromne bańki mydlane to coś, obok czego żadne dziecko nie przejdzie obojętnie. Wspólnie z animatorem najmłodsi wezmą udział w pokazie przepięknych baniek o różnych wielkościach. Do dyspozycji będzie kilkanaście akcesoriów (od najmniejszych do największych ponad 1 metrowych baniek). Sugerujemy aby uczestnicy nie zapomnieli uwiecznić naszego pokazu na fotografiach – zarówno na żywo jak i na zdjęciach nasze bańki potrafią zachwycać nawet najbardziej wymagających.

 

Modelowanie baloników

 

Przekonaj się jak z prostego balonu wyczarować niesamowite kształty. Nasz animator wymodeluje dla dzieci balonowe zwierzątka, miecze, kwiatki i wszystko to, na co pozwoli mu wy0obraźnia. Kolorowe balonowe formy to również idealne rekwizyty, które dzieci będą mogły na wiele sposobów użyć w zabawach.

 

i wiele innych atrakcji

 

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły.

Cena ustalana indywidualnie w zależności od wybranych atrakcji i lokalizacji imprezy.

Podpisujemy umowę i wystawiamy faktury Vat.