Drodzy Rodzice! Jeżeli dysponujecie mniejszymi pomieszczeniami u siebie w domu tak jak: salon poddasze garaż około 20m2 przestrzeni
– wystarczy! Dostosowaliśmy się i dodatkowo włączyliśmy mega promocję 300zł za 100 minut zabawy. Przeczytaj szczegóły i zamów animacje już dziś!

Witamy! Bardzo dużo pracy włożyliśmy w nową jakość prowadzenia animacji. Przed Nami wyzwania czy można zaangażować grupę na małej przestrzeni. Lata doświadczeń pokazały, że można! Dlatego dostosowaliśmy rekwizyty oraz wybraliśmy typ zabaw, które się sprawdzają!

Już dziś zapraszamy do scenariuszów opartych o kreatywną zabawę, zadania dla dzieci i pamiątkowe atrakcje, które dzieci otrzymują podczas zabawy! Psi Patrol, Star Wars czy Klockomania – działamy.

Dodatkowo zapraszamy na super promocyjną cenę w wysokości 300 zł za 100 minut animacji. Cena obejmuje dojazd w Wrocław Psie Pole i Gmina Długołęka, ale oczywiście dojedziemy w inne miejsca za dodatkową niedużą opłatą!

Chcesz poznać szczegóły napisz do nas na adres biuro@trampolina-zabawy.pl pokażemy Ci jak zrealizujemy wymarzone urodziny.

Uwaga: promocja w miesiącu LUTY 2019