• Niezapomniane urodziny

  Zorganizuj niezapomnia- ne przyjęcie urodzinowe dla swojego dziecka

  sprawdż atrakcje jakie oferujemy

 • Integracja

  Moc zabaw integracyjnych aby twoje dziecko umacniało przyjaźnie

  sprawdż atrakcje jakie oferujemy

 • Aktywność sportowa

  Nasze animacje zachęcają do ruchu, biegania i skakania.

  Jest to najzdrowszy sposób spędzenia czasu

SCENARIUSZE

Scenariusze zabaw

Każdy scenariusz posiada swoją fabułę. Kolorowe zabawki i rekwizyty pobudzą wyobraźnię, animator w kolorowym stroju i malownicza scenografia stworzy niepowtarzalny klimat. Zabawy tworzone są z myślą o prawidłowym rozwoju psychomotorycznym dziecka. Dbają nie tylko o rozwój ruchowy, ale również społeczny . Uczestnicy zabaw biorą udział w zadaniach sprawnościowych, manualnych i “na myślenie”,  indywidualnie jak i w grupach, gdzie współpraca i dążenie do wybranego celu integruje. Oczywiście na każdej imprezie dbamy o uśmiech wszystkich uczestników i dostosowujemy zadania do wieku, ilości i samopoczucia gości.

Imprezy Urodziny dla dzieci organizujemy w domach, ogrodach, salach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi scenariuszami, ich krótkie opisy poniżej:

Tematy urodzinowych scenariuszy

Pamiętaj, jeżeli nie znajdziesz ciekawej propozycji napisz do nas i zapytaj czy możemy przygotować scenariusz specjalnie dla Ciebie.

 

nowość SZKOŁA JEDI

Fani gwiezdnych wojen, zaprosimy Was do kosmicznego świata statków kosmicznych i planet. Wykonacie trudne zadania, które przybliżą was do uzyskania jasnej strony mocy. Stworzycie własny miecz świetlny a za wspaniałą zabawę otrzymacie odznakę rycerza Jedi.

 

nowość MINI SHOW

Kto lubi tańczyć, śpiewać, śmiać się? My myślimy, że lubią wszyscy. Zaprosimy najmłodszych do ciekawego scenariusz idealnego do pomieszczeń. Na ekranie wyświetlimy quizy i zadania znane z programów i nie tylko. Zgadnij piosenkę, zatańcz z pasją, rozwiąż krzyżówkę czy zaśpiewaj karaoke. Wszystko w małej medialnej domowej oprawie – impreza pierwsza klasa gwarantowana.

 

nowość PRZYPINKOWY ZAWRÓT GŁOWY

Przygotujemy stanowisko do wykonania własnej kolorowej przypinki, pamiątki z urodzin. Ale zanim to wykonamy przygotujemy 6 zadań do wykonania – po każdym zadaniu nagroda w postaci okrągłego znaczka. Zdobądź wszystkie, oby nie spowodowały przypinkowego zawrotu głowy.

 

nowość SMERFNA PRZYGODA

Smerfna przygoda – przenieś się w ulubiony świat niebieskich przyjaciół. Papa Smerf ma dla was kilka zadań. Zaśpiewaj piosenkę Harmoniusza, wykonaj zadania Osiłka, przygotuj niespodziankę Zgrywusa, wykonaj zadania, do których zaspał Śpioch.

 

najpopularniejszy SUPERBOHATEROWIE

Fani Spider-Mana, Batmana i innych bohaterów łączcie się. Razem z dziećmi mamy do wykonania tajną misję, musimy zdezaktywować maszynę złego profesora i uratować świat. Ale nie będzie to łatwe, trzeba pokonać wiele zadań i wykazać się wyjątkową odwagą.

 

MAŁE ZWIERZĄTKA

Tym razem zapraszamy dzieci na wspaniałą podróż do świata zwierząt. Musimy odgadnąć zagadkę, jaką przygotował król zwierząt LEW. Podążając jego śladami przeżyjemy wiele przygód. Ruch i zabawa gwarantowane.

 

MEGA KLOCK’OMANIA

Dla wszystkich małych konstruktorów. Zapraszamy na zabawę z mega klockami. Zbudujemy wiele budowli, rozwiążemy zagadki i trochę się poruszamy – a to wszystko zakończone wręczeniem Dyplomu Mega Budowniczego.

 

KOLOROWA ZABAWA MALUSZKÓW

Do zabawy zaprosimy młodsze dzieci. Kolorowy świat zabawy chustą animacyjną, tunelem animacyjnym i popularnych grupowych zabaw zakończona modelowaniem baloników. Atutem będą kolorowe zabawki i rekwizyty, które przyciągną uwagę i zachęcą do zabawy.

 

NA ZAMKU KSIĘŻNICZKI / RYCERZE

Kolorowe zabawy na zamku królewskim. Przeniesiemy się w świat rycerzy pędzących na koniach i uśmiechniętych księżniczek. Zadania sprawnościowe i plastyczne zakończone dworskim balem.

 

PIŁKA W GRZE

Dla wszystkich młodych adeptów piłki i nie tylko. Wspaniały trening umiejętności piłkarskich na wesoło, plus zabawy, zadania i rebusy z piłką w tle. Na koniec sprawdzimy swoje umiejętności strzału do celu lub rozegramy mecz z rodzicami. Uśmiech, ruch i emocje.

 

MINI OLIMPIADA SPORTOWA

Zapraszamy na mini olimpiadę. Kolorowe, wesołe zabawy z rywalizacją w tle. Nie będzie przegranych, a każdy na koniec wywalczy upragniony medal. Dużo ruchu i ciekawych pomysłowych konkurencji.

 

Masz pytania – odpowiemy najszybciej jak będziemy mogli.

Napisz email: biuro@trampolina-zabawy.pl kontakt telefoniczny: 531-226-096