Istniejąc już wiele lat na rynku imprez dla dzieci wiemy, że często z pewną obawą patrzy się na organizację takiej imprezy w domu jubilata. Tak naprawdę nie ma się czego obawiać – wystarczy się dobrze przygotować i zadbać o odpowiednie atrakcje dla najmłodszych. Ciekawa zabawa tematyczna, odpowiednie słodkie zakąski, mała oprawa i to może się udać. Możesz spróbować sam zostać wspaniałym animatorem, który będzie wzorem dla dzieci a swoją pomysłowością zaskoczy małych uczestników zabawy.  Taka sytuacja to również niesamowite emocje i radość dla twojego dziecka, który na pewno będzie dumny ze swojego rodzica. Na internecie jest wiele stron i firm pokazujących sposoby i tipy na organizacja przyjęć, podających ciekawe zabawy i pomysły.

Pamiętaj również, że możesz skorzystać z usług profesjonalnej firmy takiej jak nasza trampolina zabawy. Od lat staramy się poszerzać wiedzę z animacji a poprzez doświadczenie potrafimy przygotować odpowiednią zabawę dostosowaną do wieku, ilości dzieci czy miejsca.

Chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z Nami, pomożemy Ci w organizacji oferując ciekawy scenariusz dostosowany do domowych warunków, podpowiemy jak zorganizować poczęstunek i jak przygotować dom do odwiedzin gości. W tym miesiącu oraz naszym urodzinowym marcu przygotowaliśmy również ciekawe promocje. Wybierz jedną dla Siebie z pakietu dostępnych promocji:

Luty/marzec 2016 – wybierz jedną z promocji dla Pakietu Standard:

1. 3 balony tematyczne z helem – jako dekoracja, która pozostanie po urodzinach

2. 10% zniżki na pakiet dwugodzinnej zabawy – cena urodzin po rabacie: 350 zł

3. Balonowe ZOO Tworzenie zwierzątek z modelowanych baloników -ilość 3-4 baloniki na osobę

4. Przypinka tematyczna jako mału upominek dla każdego dziecka

A już 1 marca będziemy świętować 5 urodziny naszej firmy, z tej okazji przygotowujemy ciekawą promocję dla wszystkich naszych stałych i nowych klientów – atrakcyjną dla najmłodszych. Więcej informacji już wkrótce – 1 marca zbliża się wielkimi krokami.

A teraz zachęcamy mieszkańców Wrocławia i nie tylko do zapoznania się z naszą ofertą. Zorganizuj Urodziny dla Dzieci w domu.